Kategorie
Naprawa baterii w iPhone

Jak dbać o swojego MacBook’a?

Nowy MacBook to świetny laptop o eleganckim wyglądzie, błyskawicznej wydajności i długim czasie pracy na baterii. Jednak nie jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich i przed zakupem należy wziąć pod uwagę te czynniki.

MacBook Pro: MacBook Pro ma mocniejszy procesor niż nowy MacBook i ma też więcej portów. Jeśli potrzebujesz połączyć się z innymi urządzeniami, jest to najlepszy wybór dla Ciebie.

iPad: Jeśli jesteś użytkownikiem Apple i chcesz używać iPada jako głównego komputera, to jest laptop dla Ciebie. Pozwoli ci zrobić wszystko, co Macbook może zrobić, ale z funkcją ekranu dotykowego.

W tym artykule omówimy zalety i wady nowego Macbooka, abyś mógł podjąć świadomą decyzję o tym, czy warto kupić go dla siebie lub kogoś z rodziny w tym okresie świątecznym.

Co robić, by cieszyć się MacBook’iem jak najdłużej?

Dbanie o nowego Macbooka jest łatwe, jeśli wykonasz te proste kroki:

– Utrzymuj laptopa w chłodzie. Jeśli nie możesz znaleźć miejsca na laptopa, w którym będzie bezpieczny dla zwierząt i dzieci, spróbuj użyć zewnętrznej podkładki chłodzącej lub wentylatora.

– Chroń ekran za pomocą ochraniacza ekranu lub etui.

– Utrzymuj laptopa w suchości, nie wylewając na niego płynów i pamiętaj o jak najszybszym usunięciu wszelkich rozlanych płynów.

– Unikaj wystawiania laptopa na działanie ekstremalnych temperatur, takich jak ciepło lub zimno.

3 kluczowe wskazówki, jak najlepiej wykorzystać swój nowy laptop

1. Chroń komputer przed przegrzaniem, upewniając się, że nie jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub w pobliżu źródła ciepła.

2. Chroń swój laptop przed upadkami i zalaniem, zaopatrując go w etui i umieszczając go na płaskiej powierzchni, aby uniknąć uszkodzeń.

3. Utrzymuj laptopa w czystości, używając sprężonego powietrza, wycierając ekran wilgotną szmatką i używając antystatycznej szmatki do czyszczenia klawiatury.